Lithuanian     Russian     English

Adonai Nissi 2017

    Administrator
Post by

Jaunimo konferencija "Adonai Nissi 2017"

    Brangūs draugai,

    Kiekvieno iš mūsų gyvenime yra periodai, kur mes susiduriame su savo „perėjimo“ akimirka.  Tam, kad išsigelbėtume turėjome patikėti Jėzaus Kristaus kryžiaus auka, atgailauti už nuodėmes ir taip perėjome iš mirties į gyvenimą! Dievas visada veda mus iš tikėjimo į tikėjimą, iš šlovės į šlovę, iš sezono į sezoną!   

„Perėjimas“, mūsų gyvenime, visada siejamas su kažkuo nauju. Iš Jo malonės kažkas Dieviško ateina į mūsų gyvenimą ir mes įžengiame į naujas galimybes. Visa tai, mes gauname Viešpaties malonės ir jėgos dėka.   Kai Dievas išvedė Izraelio tautą iš Egipto vergovės, Jis privedė juos prie Raudonosios jūros. Izraelitams, ta vieta atrodė kaip aklavietė, kaip beviltiška situacija. Iš šonų kalnai, priešakyje jūra, už nugaros besivejanti Egipto kariuomenė... Bet Dievas, stebint Izraelio tautai, perskyrė jūrą ir jie buvo didingai išgelbėti! Viešpats „pervedė“ savo tautą į kitą jūros krantą ir suteikė galingą pergalę bei laisvę nuo priešų.

   Draugai, tą vietą numatė Viešpats, kad visiškai išlaisvintų Savo tautą nuo faraono valdžios, tai buvo vieta, kur Izraelis iš prakeikimo „perėjo“ į palaiminimą. Tai vieta, kur neliko jokių  aklaviečių ir neįmanomi dalykai tapo įmanomais!

   Mes tikime, kad Dievas nori mus visus surinkti spalio 27 – 28 dienomis į jaunimo konferenciją ADONAI NISSI – 2017 - "IŠ ŠLOVĖS Į ŠLOVĘ", kad išlietų ant mūsų savo Dievišką malonę ir jėgą, kad mes „pereitume“ į naują Jo šlovės lygį. Pranašas Danielius pasakė: „...žmonės, kurie pažįsta savo Dievą, bus stiprūs ir veiks.“ Tikime, kad konferencijos metu, Dievas darys kažką galingo mūsų gyvenimuose ir mes pereisime į naują Dievo jėgos ir šlovės lygį.

 

 

Tegul Viešpats Jus gausiai palaimina!

 "Adonai Nissi" komanda

Read 1191 times
Jūs esate čia: Home Nissi 2017